Cep Telefonu onarımı konusunda çok iddalıyız. Cep telefonunuz ne halde ve şekilde arızalanmış olursa olsun bize göstermeden işlem yapmayınız.

Hızlı bir şekilde hizmet alabileceğiniz Cep Telefonu arızaları;

Ekran Kırılması ;

Telefonlarınız Ekranımı kırıldı. Hiç endişe etmeyiniz, biz kırılmış ve arızalanmış olan ekranlarınızı 10 dakika ile 60 dakika gibi  kısa bir sürede değişimini yapıyoruz.

Dokunmatik Ekranın çalışmaması ;

 

Cihazınızın dokunmatik ekranı çalışmıyorsa teknik ekipmanlarımız sayesinde ölçümlerini yapıyoruz. Ölçümlerimiz sonucunda dokunmatik ekran değişimi yada anakart üzerinde dokunmatik ekranının çalışmasını sağlayan entegre veya dokunmatik soketini profesyonel bir şekilde onarıyoruz.

 

Yazılımsal Sorunlar;

iOs ve Android cihazlarınızın yazılım güncellemeleri doğru bir şekilde yapılmalıdır. Cep Telefonları üzerinden yapılan güncellemeler cihazların hafıza belleklerini doldurmaktadır. Bu tür güncellemleri bilgisayar yardımı ile yapılmasını önermekteyiz.Bilgisayar yardımı ile yapılan güncellemeler cihazlarınızda daha sağlıklı çalışmaktadır. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşınız.

 

Herhangi Bir Tuşun İşlev Görmemesi;

Telefonunuzda herhangi bir tuşmu çalışmıyor.Teknik servisimizde gerekli testler yapılarak arızalı parça bulunup onarımı hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

 

Şarj Doldurmama sorunu;

Cep telefonlarında sıklıkla karşılaşılan bir sorundur. Bu sorun genelde sarj soketlerinden çıkmaktadır. Son Zamanlarda apple marka telefonlarda şarj entegreleri yanmaktadır.Şarj entegreleri yansanayi şarj cihazı kullanılan telefonlarda sık rastlanmaktadır.Şarj entegresi yanmış cihazlar hızlı bir şekilde şarj bitirmektedir. Neyseki bu tür şarj entegresi sorunlarında da sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Şarj entegreleriniz ve şarj soketleriniz hızlı bir şekilde onarılmaktadır.

Telefonlarınızda orjinal şarj cihazı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Cihazınızın Sıvı Temas Görmesi;

Sıvı temasa maruz kalan cihazlar öncelikle bataryaları çıkıyorsa hemen bataryası çıkartılmalıdır. En yakın teknik servise götürülmeli ve sıvı teması temizlenmelidir.Sıvılı bir şekilde kullanılan cihazlar zamanla oksitlenerek anakart üzerinde çürümelere neden olmaktadır.Oksitlenen anakartların onarımı zordur ve sağlıklı değildir. Servisimizde sıvı temaslı cihazlar onarılmaktadır.Sıvı temaslı onarılan cihazlara garanti vermemekteyiz.

 

Çeşitli Anakart Sorunları ;

Cihazlarınızın açılmama sorunları, şarj olmama sorunları,görüntü gelmeme sorunları,kameraya girmeme sorunları,ses gitmeme sorunları vb. sorunlar anakart üzerindeki arızalardan kaynaklanabilir. Anakart üzerinde arızalanan parçayı ekipmanlarımız sayesinde  tesbit ediyoruz ve onarımını en kısa sürede yapıyoruz.