EMAIL DESTEK destek@yildirimmobile.com
TELEFON DESTEK +905369563434
ÇALISMA SAATLERİ P.tesi-C.tesi 09:00-19:30
Teknik Servis Takip

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sektöründe her zaman öncü niteliği taşıyan, tercih edilen, müşterileri tarafından diğer kişilere tavsiye edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırmak ve sürdürmek bizim vizyonumuzdur.

Firmamız 2015 yılında İstanbulda kurulmuştur.Firmamızın kuruluş amacı Apple, Samsung, LG ve diğer markalı yüksek teknolojili ürünlerde, Özel Teknik Servis hizmetlerinin yürütülmesidir.Sağlamış olduğumuz Teknik Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır.

Uygun fiyatlarının yanı sıra , verdiği hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edinen firmamız , orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.
Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu “Müşteri memnuniyetini her zaman , herşeyin üstünde tutmak” ve biz bunu titizlikle yapıyoruz.İlkemiz, daima en iyi kalite , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır.
Cihazınız mı arızalandı?

Yıldırım Mobile, müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel elektronik cihazlarının satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. Yıldırım Mobile müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktadır.
Firmamızın Özel Servis hizmet verdiği aşamalarda 3 saat’ten uzun süre serviste kalacak cihazlar için müşterilerine yedek kullanmalık cihaz sağlamaktadır.
Firmamızda onarımı yapılan cihazlarda müşteri güvenliği ve bilgi koruması ilk önceliklerimizdendir.
Yıldırım Mobile, deneyimli kadrosu ile Güvenlir, Hızlı Servis ve Kaliteli Hizmet anlayışıyla
Apple, Samsung, LG ve Diğer Cep Telefonu,Tablet cihazların Özel Servis hizmeti vermektedir.

Let us help! If your phone has a broken front glass, non-responsive buttons, a broken camera, etc...

Değerli cihazlarınızı kırdığınızda bunun ne kadar travmatik olduğunu anlıyoruz. Çoğu durumda, onarılan telefonunuzu aynı gün içinde size geri getirebiliriz.

32

Customer support

From our friendly, well-trained staff at each location to a dedicated Customer Consultant Team, rest assured your satisfaction is our number one priority.

Read More
vxIZaobUs1YuZ2fP

professionals & warranty

All parts and labor that we provide are covered by a 90-day warranty. If your repaired device seems to be having issues after a repair. We’ll find them and replace.

Read More
puisDgWMEWs4DCsO

Low price Quarantee

iRepair offers a Low Price Guarantee on all local competitors’ regular advertised pricing. All you have to do is provide a local ad showing the repair price!

Read More

THE FLEETS GALLERY

WE ALWAYS USE BEST & FASTEST FLEETS

quickly arrange a service contract

You can sign a contract with us as a legal entity. For these clients we have separate price.

12 Years on Market
500 Happy Clients
25 Admission Points
85 People In Team